Trenerzy i konsultanci mataro to zespół ludzi z praktycznym doświadczeniem zawodowym Kompetencje i doświadczenie trenerów wzajemnie uzupełniają się w poszczególnych obszarach, w których działamy.

Nasz zespół to pasjonaci z wiedzą i fantazją, do pracy podchodzą z pełnym zaangażowaniem przenosząc je na uczestników szkoleń. Koleżeńska atmosfera w naszym zespole w bardzo dużym stopniu wpływa na nasza motywację do działania.


Wiktor Wojciechowski (ur. 1969) wykształcenie wyższe ekonomiczne (SGH).
14 lat doświadczeń zawodowych w sprzedaży, obsłudze klienta, kierowaniu zespołami oraz w szkoleniach. Związany z dużymi międzynarodowymi firmami. Absolwent wielu szkoleń i kursów. Certyfikowany audytor ISO. Od 8 lat, prowadzi szkolenia w oparciu o własne programy autorskie. Wyszkolił kilkuset handlowców, kilkudziesięciu managerów oraz blisko stu trenerów. Projektuje szkolenia outdoorowe. Prowadzi projekty rekrutacyjne.
Jest Dyrektorem programowy mataro.
wiktor@mataro.pl
Jacek Dębczyński (ur. 1955) absolwent Uniwersytetu Gdańskiego (ekonomia), ukończył dwa programy rozwojowe dla konsultantów (dwu - i trzyletni) oraz pięcioletni program rozwoju moderatorów Metaplan. Od 1983 roku pracuje w roli konsultanta rozwoju organizacji i zasobów ludzkich. Jest jednocześnie doświadczonym trenerem i moderatorem, wykorzystującym w swojej pracy wizualne techniki moderacji. W sposób unikalny łączy doświadczenia konsultanta od wielu lat pracującego dla klientów biznesowych oraz jednostek administracji publicznej. Łącznie zrealizował około 1400 dni pracy z zespołami w formie warsztatów i treningów w ramach realizowanych projektów i programów.
jacek@mataro.pl
Bartosz Olszewski (ur. 1965) psycholog absolwent KUL, podyplomowe studia zarządzania w SGH. Od 1989 niezależnie od pracy w sektorze poradnictwa i terapii prowadzi własną firmę handlową. W roku 1992 wiąże się z sektorem ubezpieczeń gdzie poza zarządzaniem grupą sprzedażowa zajmuje się szkoleniami merytorycznymi i " miękkimi". Przeszkolił ponad 2000 sprzedawców Otwartych Funduszy Emerytalnych (szkolenia merytoryczne i sprzedażowe). Ma na swym koncie kilkanaście rekrutacji.
bartosz@mataro.pl
Magdalena Kukawska (ur. 1979) absolwentka pedagogiki UW (andragogika - uczenie dorosłych). Oprócz prowadzenia szkoleń zajmuje się tłumaczeniem fachowej literatury szkoleniowej oraz projektowaniem ćwiczeń i gier szkoleniowych.
magdalena@mataro.pl
Edi Pyrek (ur. 1969) absolwent UW, psycholog, terapeuta, masażysta, podróżnik, znawca kultury Indian. Napisał kilka książek, pracował w wielu zakątkach świata, był negocjatorem w Afganistanie. W czasie szkoleń dzieli się doświadczeniem zdobytym podczas wielu wypraw. Prowadzi szkolenia z komunikacji w aspekcie różnic międzykulturowych oraz wizerunku medialnego dla polityków, prezenterów
i osób publicznych. Z nim przejdziemy po rozżarzonych węglach
edi@mataro.pl
Grażyna Raduła (ur. 1950) absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierskiej w Zielonej Górze. Kierowała dużymi projektami doradczymi i szkoleniowymi. Posiada bogate doświadczenie w planowaniu strategicznym firm i regionów. Stale współpracuje
z władzami samorządowymi. Biegle posługuje się technikami moderacji wizualnej.
grazyna@mataro.pl